Новини

   Прогноз погоди Прогноз погоди
Прогнози погоди 28 cічня - 01 лютого 2020 р.
ПопередженняПопередження
про небезпечні явища на території Тернопільської області
Огляд гідрометеорологічнихОгляд гідрометеорологічних
умов Тернопільської області станом на 26 січня

Прогнози погоди


 

                   28 січня погоду області визначатиме  теплий сектор від циклонічної депресії над Норвезьким та Північним морем.

 

Область:  Хмарно з проясненнями. Без істотних опадів. Вночі та вранці на дорогах ожеледиця, слабкий туман. Вітер південний, 5 – 10 м/с. Температура вночі від 3º морозу до 2º тепла, вдень 3 – 8º тепла.

 

Місто: Хмарно з проясненнями. Без істотних опадів. Вночі та вранці на дорогах ожеледиця, слабкий туман. Вітер південний, 5 – 10 м/с. Температура вночі  0 – 2º морозу, вдень 5 – 7º тепла.

 

Прогноз погоди  на  29 - 30 січня:

 

29 січня: Хмарно. Вночі дощ з переходом в мокрий сніг. Вдень мокрий сніг. На дорогах ожеледиця. Вітер північно-західний, 9 – 14 м/с, вранці та вдень хуртовина. Температура вночі від 3º морозу до 2º тепла, вдень 0 – 5º тепла.

30 січня: Хмарно. Вночі невеликий, вранці та вдень помірний сніг. На дорогах ожеледиця. Вітер північно-західний, 7 – 12 м/с, пориви 15 – 20 м/с, хуртовина. Температура повітря впродовж доби від 3º морозу до 2º тепла.

 

Консультативний прогноз  на  31 січня - 01 лютого:

 

31 січня:Хмарно. Вночі місцями, вдень по всій території мокрий  сніг. На дорогах ожеледиця. Вітер північно-західний, 9 – 14 м/с. Температура впродовж доби від 3° морозу до 2° тепла.

01 лютого: Хмарно з проясненнями. Вночі мокрий  сніг. Вдень без істотних опадів. На окремих ділянках доріг ожеледиця. Вітер  південно-західний, 7 – 12 м/с. Температура вночі від 4° морозу до 1° тепла, вдень    0 – 5° тепла.